رزرو وقت مشاوره

ویزای شنگن

دسته بندی:  ویزا
پورمحمد
0
385
ویزای شنگن

توافق‌نامه شنگن
توافق‌نامهٔ شنگن (به انگلیسی: Schengen Agreement) توافق‌نامه‌ای است که به برداشته شدن مرز بین ۶ کشور اروپایی انجامید و امکان مسافرت بدون روادید بین این کشورها را فراهم کرد. این توافق‌نامه در سال ۱۹۸۵ بین پنج کشور اروپای غربی به امضا رسید و کشورهای دیگر به تدریج به این توافق‌نامه ملحق شدند. در حال حاضر ۲۶ کشور اروپایی از قوانین این توافق‌نامه پیروی می‌کنند.

ویزای قطر

دسته بندی:  ویزا
پورمحمد
0
112
ویزای قطر

قطر یکی از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس است که علاوه بر نفت در زمینه گردشگری نیز به موفقیت رسیده است. همانطور که می دانید دریافت ویزا یکی از واجبات ضروری سفر به کشور قطر هست. ولی خیلی جالب است بدانید که قطر علاوه بر گنجینه طلای سیاه دارای اماکن گردشگری بسیار جذاب و هیجان‌انگیز مثل منطقه کورنیش ، پارک حیات وحش الماها ، جزیره مصنوعی مروارید ، صحراگردی ، رستوران‌های متنوع و مراکز خرید است. قطر نخستین کشور میزبان جام جهانی فوتبال در سال ۲۰۲۲ خواهد بود. البته دریافت ویزا یکی از ملزومات برای سفر به این کشور است و گردشگران باید پیش از سفر به سفارت قطر در ایران ، تهران برای درخواست ویزا مراجعه کنند.

سرمایه گذاری و ثبت ویزای کانادا

دسته بندی:  ویزا
پورمحمد
0
560
سرمایه گذاری و ثبت ویزای کانادا

کانادا " ملکه ی یخی "زیبای جهان
همه ی ما کانادا را با تصاویر برفی و یخی و کوهستانهای زیبا پوشیده از درخت های سبز می شناسیم. کشور کانادا در شمال قاره ی امریکا قرار گرفته است، به لحاظ پهناوری روسیه، در جهان رتبه ی اول و کانادا رتبه ی دوم را داراست. اما با همه ی پهناوری جمعیت کمتری را نسبت به روسیه دارد. طبق آمار اعلام شده، جمعیت کانادا 33 میلیون و ششصد هزار نفر است که در حدود یک پنجم جمعیت روسیه به شمار می آید.