رزرو وقت مشاوره

ویزای تضمینی کانادا ، مدارک و مشاوره ویزای کانادا

ویزای تضمینی کانادا ، مدارک و مشاوره ویزای کانادا

اگر قبلاً برای ویزای کانادا اقدام کرده باشید قطعاً می دانید که راه دشواری در پیش دارید. در نظر داشته باشید که برای اخذ ویزای کانادا باید مدارک کاملی داشته باشید و تمامی اطلاعات به روز در این زمینه را مورد بررسی قرار دهید. در این مقاله سعی می شود به طور دقیق در زمینه مراحل ویزای کانادا و همینطور مدارک مورد نیاز و شرایط آن بررسی های لازم مبذول شود.

معرفی ویزای کانادا

کانادا از دسته کشورهای قدرتمند در زمینه کاری، تحصیلی و همینطور تفریحی محسوب می شود که هر ساله تعداد زیادی از مسافران را به سمت خود می کشاند. ایرانیان برای سفر به این کشور نیاز به اخذ ویزا دارند، به این ترتیب باید تمامی قوانین مربوط به اخذ ویزای کانادا را طی کنند. در نظر داشته باشید که هیچ تضمینی برای صدور ویزای کانادا وجود ندارد و همه چیز به تشخیص مأمور سفارت باز می گردد.

مراحل اخذ ویزای کانادا

در وهله اول باید بدانید که اخذ ویزای کانادا کار آسانی نیست! در نظر داشته باشید که در این مسیر قطعاً باید تمامی جوانب در نظر گرفته شود.  شما می توانید با رعایت یک سری نکات احتمال اخذ ویزای کانادا را افزایش دهید.
در ابتدای امر باید فرم مربوط به ویزای کانادا را تکمیل کنید، در این فرم مشخص می شود که جویای کدام یک از انواع ویزای کانادا هستید. به عنوان مثال افرادی که قصد سفر و گشت و گذار به این کشور را دارند باید به سراغ ویزای توریستی بروند و افرادی که می خواهند در این کشور کسب و کار راه بیندازند باید از ویزای کار و سرمایه استفاده کنند. در وهله اول باید فرم درخواست از سوی تکمیل و ارسال شود این فرم مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تأیید بودن اطلاعات اولیه در این فرم و همینطور شفاف بودن هدف سفر شما برای شما یک لیست از تاریخ های آزاد در زمینه وقت سفارت تعیین می شود طبق لیست اعلام شده باید یک تاریخ را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا وقت سفارت شما فیکس شود.

مدارک لازم ویزای تضمینی کانادا

به طور کلی طبق بررسی های انجام شده از 2 هفته تا 3 ماه زمان نیاز است تا پروسه ویزای کانادا طی شود در نظر داشته باشید که شما بدون داشتن مدارک مورد نیاز در این پروسه موفق نخواهید شد.
اولین و مهم ترین مدرک برای ویزای تضمینی کانادا پاسپورت معتبر است. پاسپورت شما باید دارای اعتبار بیش از 3 ماهه بوده و باید دو برگ سفید خالی داشته باشد. در نظر داشته باشید که اگر روند بررسی صدور ویزای کانادا بیشتر طول بکشد قطعاً نیاز است که اعتبار ویزای شما 1 ساله باشد.
دومین مدرک لازم کارت ملی و کارت شناسایی است. در نظر داشته باشید که باید از تمامی صفحات کارت شناسایی خود کپی تهیه کرده و ارائه دهید، اینطور که مشخص شده است اصل کارت شناسایی به خودتان برگردانده می شود.
هر فرد نیاز به دو قطعه عکس 5/4 * 5/3 با زمینه سفید دارند که باید از روبرو گرفته شده باشد و ظاهر فرد بسیار مشابه با شکل واقعی وی باشد.
در وب سایت وزارت امور خارجه کانادا اپلیکیشنی فراهم شده است و به شما اجازه می دهد که کیفیت عکس ارسالی را مورد بررسی قرار دهید.
شما نیاز به ارائه مدارک تحصیلی برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا و همینطور مدارک کاری و مالی برای ویزای کار کانادا و سرمایه کانادا نیاز است.

مشاوره اخذ ویزای کانادا

مدتی است که چیزی به نام پیکاپ ویزا دیده می شود که شاید هنوز هم عده ای با آن آشنا نباشند، تا چندی پیش افراد برای اینکه بتوانند وقت سفارت کانادا گرفته و مصاحبه شوند به کشور های همسایه مراجعه می کردند در نظر داشته باشید که به دلیل وجود زمان بندی نامناسب برای این سری از سفرها بارها دیده شده است که وقت سفارت مناسبی ارائه داده نمی شود به این ترتیب تیم هایی وارد کار شدند که اجازه می دهند با هزینه ای بسیار مناسب بتوانید ویزای کانادا را اخذ کنید. در نظر داشته باشید که در روز مصاحبه باید بتوانید به تمامی سوالاتی که از سوی مأمورین از شما پرسیده می شود پاسخ دهید به این ترتیب قطعاً در این مسیر نیاز به مشاوره ویزای کانادا خواهید داشت و این موضوع می تواند بسیار پر اهمیت باشد.

برای مشاوره ویزای تضمینی کانادا با ما تماس حاصل فرمایید ، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به هر گونه سئوال و یا مشکلات شما خواهند بود

 شماره تماس ایران: 021 95119343

دیدگاه ها