ایردری شهری در استان آلبرتا کشور کانادا

ایردری شهری در استان آلبرتا کشور کانادا

ایردری شهری در ایالت آلبرتا واقع در کشور کانادا است که مساحت آن ۳۳٫۱ کیلومتر مربع است و جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۱۱ میلادی، ۴۲٬۵۶۴ نفر بوده‌است. تراکم جمعیتی ایردری، ۱٬۲۸۶٫۰ نفر در هر کیلومتر مربع است.

تصاویری بی نظیر از شهر ایردری واقع در استان آلبرتا کشور کانادا زمین های گلف تابستانی ، کویرهای زیبا ، کلیساهای قدیمی ، باشگاه های ورزشی حرفه ای ، ساخت و سازهای مدرن امروزی ، یادمان های تاریخی ، تیم حاکی ، کتابخانه ها و ... از جمله اماکن تفریحی و دیدنی شهر ایردری استان آلبرتا در کشور کانادا می باشد.
سوالات متداول

ایردری در کدام استان کانادا واقع شده است؟
ایردری شهری در ایالت آلبرتا واقع در کشور کانادا است که مساحت آن ۳۳٫۱ کیلومتر مربع است و جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۱۱ میلادی، ۴۲٬۵۶۴ نفر بوده‌است. تراکم جمعیتی ایردری، ۱٬۲۸۶٫۰ نفر در هر کیلومتر مربع است. تصاویری بی نظیر از شهر ایردری واقع در استان آلبرتا کشور کانادا زمین های گلف تابستانی ، کویرهای زیبا ، کلیساهای قدیمی ، باشگاه های ورزشی حرفه ای ، ساخت و سازهای مدرن امروزی ، یادمان های تاریخی ، تیم حاکی ، کتابخانه ها و ... از جمله اماکن تفریحی و دیدنی شهر ایردری استان آلبرتا در کشور کانادا می باشد.

 تصاویر

دیدگاه ها