رفع ریجکتی ویزای کانادا تضمینی

رفع ریجکتی ویزای کانادا تضمینی

رفع ریجکتی ویزا بصورت قانونی

در اکثر موارد ریجکتی ، مخصوصا برای ما ایرانیان یکی از اصلی ترین دلایل رد شدن ویزا و رفع  آن ، می توانیم به نداشتن دلیل محکم و قانونی برای برگشت خود از کشور مورد نظر اشاره کنیم و این امر گرفتن ویزا را برای ما غیر ممکن می سازد ،اگر نتوانیم دقیقا با شواهد و مدارکی محکم ثابت کنیم که برنامه ی کوتاه یا بلند مدت ما ،برای ما و کشور مورد نظر سود خواهد داشت مطمئنا ویزای ما رد خواهد شد.
چنانچه شما مسافر گرامی از روش های دیگر اقدام به اخذ ویزا نموده و درخواست ویزای شما رد (ریجکت)شده است.تیم مشاوره ببین برو سفر آماده است تا شما را در زمینه رفع ریجکتی ویزا به طور کاملا قانونی و دریافت  مجدد ویزا یاری نماید.
بسیاری از متقاضیان اخذ ویزا متوجه دلایل رد شدن ویزای شینگن و یا دیگر ویزاها نمی شوند. به همین دلیل ما رایج ترین دلایل ریجکت شدن ویزا را ذکر می کنیم تا شاید در یافتن دلیل مشخص رد شدن ویزا کمک شایانی کند. اگر یک افسر کنسول نتواند اطلاعات مورد نیاز متقاضی را به طور کامل دریافت کند درخواست اخذ ویزا را رد می کند و تشخیص می دهد فرد متقاضی صلاحیت دریافت ویزا را ندارد.
ریجکت شدن ویزا از طرف یک سفارت برای شخص متقاضی مشکلات دیگری را نیز در پی خواهد داشت، چرا که با مراجعه به سفارت های دیگر جهت اخذ ویزا عمدتا به ریجکت شدن مجدد ویزای شینگن منتهی می گردد، لذا همیشه از شما خواهشمندیم که با متخصصین با تجربه در این زمینه مشاوره و کسب اطلاعات کافی را به انجام برسانید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری به عمل آورید.

رفع ریجکتی ویزای کانادا تضمینی


برخی از دلایل اصلی ریجکت شدن ویزا

مهم ترین عامل ریجکت شدن ویزا در میان ایرانیان عدم وجود دلایل محکم برای بازگشت از کشور مورد نظر می باشد و اگر شخص مدارک کافی جهت ارائه برنامه و اهداف سفر خود نداشته باشد احتمال ریجکت شدن درخواست ویزای شخص بسیار بالاست. یکی دیگر از دلایل ریجکت شدن ویزا ورود به فرودگاههای غیرمجاز می باشد.عنوان یک فرودگاه غیرمجاز شناخته شده و در صورت وجود مهر این فرودگاه در پاسپورت فرد، سبب ریجکت شدن ویزا از تمام سفارتخانه های اتحادیه اروپا خواهد شد
عدم وجود سفرهای قبلی در پاسپورت فرد، عامل دیگر رد شدن ویزا می باشد. در واقع اگر پاسپورت فرد فاقد هرگونه مهر ویزای سفر باشد و یا تعداد سفرهای شخص کم باشد، فرد واجد شرایط اخذ ویزا  نمی باشد.

رفع ریجکتی ویزای کانادا تضمینی

رفع ریجکتی ویزای شینگن ؛ رفع ریجکتی ویزای کانادا و ..

تیم مشاوره ببین برو سفر با داشتن اطلاعات و تجربه کافی و به روز هرگز مراجعین خود را در چنین پروسه پر مخاطره ای قرار نمی دهد و تنها زمانی اقدام به تقاضای  ویزا می نماید که از قبول درخواست ویزا توسط سفارت اطمینان کامل را حاصل کرده باشد
برای اطلاعات بیشتر به صفحه مربوط به دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا مراجعه فرمایید.

رفع ریجکتی ویزای کانادا تضمینی

بعد از رد شدن ویزا چه کنیم ؟

اگر شما برای گرفتن ویزای شینگن از یک سفارت اقدام کرده و ریجکت شده باشید تا ۶ ماه باید صبر کنید تا دوباره بتوانید برای ویزای شینگن اقدام نمائید درصورتی که تا قبل ۶ ماه برای گرفتن ویزای شینگن از همان کشور یا سایر کشورهای حوزه شینگن اقدام نمایید بدون هیچگونه دلیلی مجددا درخواست شما برای ویزای شینگن ریجکت خواهید شد. که داشتن ۲ مهر ریجکتی در پاسپورت برای گرفتن ویزای شینگن برای آینده کار را بسیار سخت میکند.

دلایل ریجکت ویزای شنگن

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای ویزای شنگن درخواست کرده باشید و بنا به دلایلی ویزای شنگن شما رد شده باشد.ما در این مقاله قصد داریم به مهمترین دلایل ریجکت ویزای شنگن و نحوه رفع ریجکتی ویزای شنگن بپردازیم.در ادامه با ما باشید.
اسناد ناقص
یکی از مهمترین دلایل ریجکت ویزای شنگن نقص در ارسال مدارک است.فراموش نکنید که مدارک خود را به صورت کامل به کارگزار ویزا تحویل دهید.

رفع ریجکتی ویزای کانادا تضمینی

عدم ارائه بیمه درمانی معتبر

بیمه درمانی مسافرتی مناسب برای همه مسافران که قصد سفر به هر یک از کشورهای شنگن را دارند اجباری است. بدون بیمه مسافرتی معتبر، ویزای شما صادر نخواهد شد.پس به این موضوع دقت کنید.
از جمله دلایل دیگری که ممکن است منجر به شکست در اخذ ویزای شینگن شود، عدم توانایی در ارائه پوشش بیمه مسافرتی مناسب برای مدت زمان اقامت در منطقه شینگن است.

رفع ریجکتی ویزای کانادا تضمینی

چنین مواردی شامل :
عدم امکان تامین یک پوشش بیمه مسافرتی در مقدار پیش بینی شده
ارائه یک بیمه مسافرتی که کشور مقصد آن را پوشش نمی دهد
عدم توانایی در ارائه بیمه مسافرتی که سیاست معتبر در سراسر منطقه شینگن داشته باشد
ناتوانی برای نشان دادن یک بیمه مسافرتی که تمام زمان سفر در منطقه شینگن را پوشش دهد

گذرنامه نامعتبر

قبل از ارسال درخواست خود اطمینان حاصل کنید که گذرنامه شما تمام الزامات را برآورده می کند. گذرنامه شما فقط در صورتی قابل قبول است که بتواند این شرایط را برآورده کند :
گذرنامه شما باید حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.
گذرنامه شما باید حداقل سه ماه پس از انقضای ویزا که درخواست می کنید معتبر باشد.

برگشت نامعلوم

یکی دیگر از مهمترین دلایل ریجکت ویزای شنگن میتواند برگشت نامعلوم باشد.مدارکی ارائه دهید که ضمانت کند که شما قصد بازگشت به کشور خود را دارید.

عدم اثبات توانایی امرار معاش در سفر تامین هزینه های سفر

یکی از دلایلی که سفارت یا کنسولگری کشورهای حوزه شینگن حاضر به ارائه ویزا نیستند، عدم اثبات توانایی امرارمعاش کافی در طول مدت اقامت در منطقه شینگن می باشد. (به زبان ساده، افسر ویزا باید مطمئن شود که شما می توانید از پس هزینه های سفر در مدتی که در کشور مورد نظر هستید بر بیایید، در غیر اینصورت با درخواست شما مخالفت خواهد شد) چنین مواردی ممکن است شامل:
عدم ارائه صورتهای مالی بیشتر از یک (1) ماه از تاریخ صدور آن
عدم ارائه بیانیه ای از حساب جاری خود (ارائه اظهارات کارت اعتباری)
نداشتن بودجه کافی در صورتهای مالی ارائه شده
عدم ارائه چک مسافرتی معتبر

فرم درخواست نادرست

مطمئن شوید فرمی که برای درخواست ویزای شینگن ارائه می دهید آخرین نسخه ارائه شده توسط کشور مقصد است.فراموش نکنید که اطلاعات ارائه شده به سفارت باید صحت داشته باشد.

هدف نامشخص برای اقامت

باید توجیه کنید و مدارک کافی ارائه دهید که هدف شما از سفر به منطقه شنگن چیست؟

اقامت بیش از ۹۰ روز

شما اجازه ندارید بیش از ۹۰ روز در منطقه شنگن اقامت داشته باشید.این قانون برای ویزای کوتاه مدت شنگن صحت میکند.

تهدید امنیت ملی منطقه شنگن

سعی نکنید افسران کنسول را فریب دهید و مدارک جعلی ارائه ندهید.

رفع ریجکتی ویزای کانادا تضمینی

اقدامات جنایی گذشته یا فعلی

شرایط و اقدامات گذشته و فعلی متقاضی در تصمیم نماینده کنسولی در صدور یک ویزای شنگن بسیار مهم است و در صورتیکه اقدامات جنایی داشته باشید ویزای شما ریجکت خواهد شد.

رفع ریجکتی ویزای کانادا تضمینی

پاسپورت آسیب دیده

یکی از مهمترین دلایل ریجکت ویزای شنگن عدم نگهداری خوب از پاسپورت میباشد. چنین مواردی ممکن است زمانی باشد که صفحات گذرنامه از بین رفته یا گم شده اند، زمانی که پوشش گذرنامه آسیب دیده و غیره

رفع ریجکتی ویزای کانادا تضمینی

تولد غیر قابل قبول یا گواهی ازدواج

عدم توانایی در ارائه گواهی تولد یا ازدواج که توسط سفارت یا کنسولگری پذیرفته شود (تصدیق شود) منجر به شکست در اخذ ویزای شینگن می شود. این موارد عبارتند از:
عدم ارائه گواهی تایید شده توسط مقامات رسمی (به عنوان مثال وزارت کشور)
عدم ارائه گواهی به زبان غیر انگلیسی ترجمه توسط مترجم مجاز
عدم اثبات گواهی مدنی (ارائه یک سند مذهبی)

عدم توانایی در ارائه گواهی پدر و مادر کودک

در نظر داشته باشید که شما یک نامه دریافت خواهید کرد که شامل دلایل ریجکت شدن ویزای شنگن است.

رفع ریجکت ویزای شنگن

درخواست اولیه شما برای ویزای شنگن ممکن است به خاطر ارائه مدارک ناقص یا دلایل ذکر شده در همین مقاله رد شده باشد.بنابراین، اگر شما مجددا پرونده را اجرا کنید و اطمینان حاصل کنید که در این زمان شما مستندات را پوشش میدهید و نواقص پرونده را رفع کرده اید، می توانید تأیید ویزا را دریافت کنید.
مواردی وجود دارد که ممکن است درخواست اول رد شود اما زمانی که درخواست بعدی با اسناد کافی پر شده باشد، ویزای شنگن موفقیت آمیز خواهد بود.در صورتی که نامه ای را برای درخواست مجدد ویزای شنگن خود میخواهید ارائه دهید، مطمئن شوید که تاریخچه ی آخرین درخواست، دلیل رد شدن و آنچه که در این برنامه انجام داده اید را ارسال کنید.
نکته : هنگامی که یک کشور عضو شنگن ویزا را رد می کند، تمام اظهارات شما و علت تصمیم آنها را ثبت می کند. به طور کلی در بین کشورهای عضو دیگر به اشتراک گذاشته نشده است، مگر اینکه این موضوع خیلی مهم باشد.
بعضی موارد مانند تروریسم ، قاچاق و سایر حوادث با سایر کشورهای عضو شنگن به اشتراک گذاشته می شود و در هنگام بررسی پرونده شما هشدار در سیستم منتشر می شود.همچنین زمانی که شما برخی اسناد جعلی را ارائه کرده اید، در SIS (سیستم اطلاعات شنگن) نیز منعکس خواهد شد.
در حالت کلی جای نگرانی وجود ندارد.درصورتیکه مورد شما جزو نکته ذکر شده نباشد،پس از تکمیل مدارک میتوانید دوباره ویزای شنگن درخواست دهید و به عنوان یک متقاضی جدید شناخته خواهید شد.شما به راحتی می توانید از سفارت دیگر کشورهای عضو شنگن درخواست ویزا دهید و تاریخچه شما تاثیری بر درخواست جدید نخواهد داشت.

فاقد مدرک اسکان

عامل دیگری که ممکن است برای اخذ ویزا دردسرساز شود مشخص نبودن محل استقرار متقاضی در طول سفر خود در خارج از کشور است. این موارد عبارتند از :
عدم ارائه مدارک معتبر مبنی بر رزرو هتل،
عدم ارائه دعوت نامه از میزبان (اثبات حمایت)
عدم ارائه مدارک و شواهد یک تور از پیش پرداخت شده

نامه مرجع نامعتبر

یکی از دلایل مشهود رد شدن ویزای شینگن، ارائه نامه رسمی از مرجعی خاص است که توسط نویسنده تصدیق نشده باشد. شامل :
عدم ارائه یک نامه رسمی در سربرگ اصلی با آدرس شرکت و یا نویسنده آن.
ارائه نامه رسمی که سه (3) ما از تاریخ صدور آن گذشته باشد.
ارائه یک نامه رسمی که مهر و امضای نویسنده نامه نداشته باشد.

در نهایت اگر موفق به دریافت ویزا برای کشور مورد نظر خود نشدید ، کشورهای زیر نیاز به ویزا ندارند و به مقدار روز در جلوی اسم هر کشور می توانید بدون ویزا به این کشورها سفر کنید.


ارمنستان    ۹۰ روز
دومینیکا      21 روز
اکوادور         90 روز
گرجستان     45 روز
هائیتی        90 روز
مالزی          14 روز
ایالات فدرال میکرونزی   30 روز
ترکیه          90 روز
ونزوئلا        15 روزبرای مشاوره و اعتراض به ریجکت ویزای شنگن با ما تماس حاصل فرمایید ، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به هر گونه سئوال و یا مشکلات شما خواهند بود. شماره تماس ایران: 021 28429505


برای دریافت مشاره رایگان و تخصصی از طریق فرم زیر اقدام کنید

تماس با ما در واتس اپ

سوالات متداول

رفع ریجکتی ویزا بصورت قانونی چگونه است؟
در اکثر موارد ریجکتی ، مخصوصا برای ما ایرانیان یکی از اصلی ترین دلایل رد شدن ویزا و رفع آن ، می توانیم به نداشتن دلیل محکم و قانونی برای برگشت خود از کشور مورد نظر اشاره کنیم و این امر گرفتن ویزا را برای ما غیر ممکن می سازد ،اگر نتوانیم دقیقا با شواهد و مدارکی محکم ثابت کنیم که برنامه ی کوتاه یا بلند مدت ما ،برای ما و کشور مورد نظر سود خواهد داشت مطمئنا ویزای ما رد خواهد شد. چنانچه شما مسافر گرامی از روش های دیگر اقدام به اخذ ویزا نموده و درخواست ویزای شما رد (ریجکت)شده است.تیم مشاوره ببین برو سفر آماده است تا شما را در زمینه رفع ریجکتی ویزا به طور کاملا قانونی و دریافت مجدد ویزا یاری نماید. بسیاری از متقاضیان اخذ ویزا متوجه دلایل رد شدن ویزای شینگن و یا دیگر ویزاها نمی شوند. به همین دلیل ما رایج ترین دلایل ریجکت شدن ویزا را ذکر می کنیم تا شاید در یافتن دلیل مشخص رد شدن ویزا کمک شایانی کند. اگر یک افسر کنسول نتواند اطلاعات مورد نیاز متقاضی را به طور کامل دریافت کند درخواست اخذ ویزا را رد می کند و تشخیص می دهد فرد متقاضی صلاحیت دریافت ویزا را ندارد. ریجکت شدن ویزا از طرف یک سفارت برای شخص متقاضی مشکلات دیگری را نیز در پی خواهد داشت، چرا که با مراجعه به سفارت های دیگر جهت اخذ ویزا عمدتا به ریجکت شدن مجدد ویزای شینگن منتهی می گردد، لذا همیشه از شما خواهشمندیم که با متخصصین با تجربه در این زمینه مشاوره و کسب اطلاعات کافی را به انجام برسانید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری به عمل آورید.
رفع ریجکت ویزای شنیگن چگونه است؟
درخواست اولیه شما برای ویزای شنگن ممکن است به خاطر ارائه مدارک ناقص یا دلایل ذکر شده در همین مقاله رد شده باشد.بنابراین، اگر شما مجددا پرونده را اجرا کنید و اطمینان حاصل کنید که در این زمان شما مستندات را پوشش میدهید و نواقص پرونده را رفع کرده اید، می توانید تأیید ویزا را دریافت کنید. مواردی وجود دارد که ممکن است درخواست اول رد شود اما زمانی که درخواست بعدی با اسناد کافی پر شده باشد، ویزای شنگن موفقیت آمیز خواهد بود.در صورتی که نامه ای را برای درخواست مجدد ویزای شنگن خود میخواهید ارائه دهید، مطمئن شوید که تاریخچه ی آخرین درخواست، دلیل رد شدن و آنچه که در این برنامه انجام داده اید را ارسال کنید. نکته : هنگامی که یک کشور عضو شنگن ویزا را رد می کند، تمام اظهارات شما و علت تصمیم آنها را ثبت می کند. به طور کلی در بین کشورهای عضو دیگر به اشتراک گذاشته نشده است، مگر اینکه این موضوع خیلی مهم باشد. بعضی موارد مانند تروریسم ، قاچاق و سایر حوادث با سایر کشورهای عضو شنگن به اشتراک گذاشته می شود و در هنگام بررسی پرونده شما هشدار در سیستم منتشر می شود.همچنین زمانی که شما برخی اسناد جعلی را ارائه کرده اید، در SIS (سیستم اطلاعات شنگن) نیز منعکس خواهد شد. در حالت کلی جای نگرانی وجود ندارد.درصورتیکه مورد شما جزو نکته ذکر شده نباشد،پس از تکمیل مدارک میتوانید دوباره ویزای شنگن درخواست دهید و به عنوان یک متقاضی جدید شناخته خواهید شد.شما به راحتی می توانید از سفارت دیگر کشورهای عضو شنگن درخواست ویزا دهید و تاریخچه شما تاثیری بر درخواست جدید نخواهد داشت.
بعد از رد شدن ویزا چه کنیم ؟
اگر شما برای گرفتن ویزای شینگن از یک سفارت اقدام کرده و ریجکت شده باشید تا ۶ ماه باید صبر کنید تا دوباره بتوانید برای ویزای شینگن اقدام نمائید درصورتی که تا قبل ۶ ماه برای گرفتن ویزای شینگن از همان کشور یا سایر کشورهای حوزه شینگن اقدام نمایید بدون هیچگونه دلیلی مجددا درخواست شما برای ویزای شینگن ریجکت خواهید شد. که داشتن ۲ مهر ریجکتی در پاسپورت برای گرفتن ویزای شینگن برای آینده کار را بسیار سخت میکند.
رفع ریجکتی ویزای شینگن ؛ رفع ریجکتی ویزای کانادا دو سئوال اصلی مردم؟
تیم مشاوره ببین برو سفر با داشتن اطلاعات و تجربه کافی و به روز هرگز مراجعین خود را در چنین پروسه پر مخاطره ای قرار نمی دهد و تنها زمانی اقدام به تقاضای ویزا می نماید که از قبول درخواست ویزا توسط سفارت اطمینان کامل را حاصل کرده باشد

دیدگاه ها