مشاوره اخذ تضمینی ویزای آلمان ، مدارک مورد نیاز ویزای آلمان

مشاوره اخذ تضمینی ویزای آلمان ، مدارک مورد نیاز ویزای آلمان

آیا می دانید آلمان از دسته کشورهای بسیار زیبا و دیدنی محسوب می شود که هر ساله تعداد زیادی از مسافران را به سمت خود می کشاند؟ شما برای گشت و گذار در این کشور نیاز به اخذ ویزای آلمان دارید و قطعاً برای اخذ ویزا باید یک سری مدارک و شرایط به طور دقیق فراهم شود. در این مقاله در ابتدای امر مکان های دیدنی آلمان را مورد بررسی قرار می دهیم و سپس مراحل اخذ ویزای آلمان را به زبانی ساده توضیح می دهیم.

اماکن دیدنی آلمان

شما چه به قصد تحصیل به آلمان سفر کنید چه به قصد کار و زندگی به هرحال نیاز است که مکان های دیدنی این کشور زیبا و شگفت انگیز را مورد بازدید قرار دهید. در سفر خود به آلمان از برلین دیدن کنید. برلین پایتخت آلمان است و موزه های زیبا، تاریخ غنی و همینطور جذابیت های بی اندازه این شهر سبب شده است که مسافران بازدید از آن را در ابتدای لیست خود قرار دهند.
در سفر خود از رودخانه کنستانس دیدن کنید. این رودخانه دقیقاً در بخش جنوب غربی آلمان قرار دارد و آب و هوای معتدل آن مشهور است. 
جنگل سیاه پیاده روی از دسته جنگل هایی است که در نزدیکی مرز فرانسه قرار دارد و فضایی بکر برای پیاده روی محسوب می شود. در میانه راه می توانید به شهرهایی سر بزنید که غذاهایی محلی و مشهور داشته و همینطور ساعت های دیواری زنگی بسیار زیبایی دارند.
مونیخ یکی از شهرهای ساکت در آلمان محسوب می شود که پارک هایی زیبا و قصرهایی سلطنتی دارد. این شهر از دسته شهرهای گرانقیمت در آلمان محسوب می شود و برای سفرهای یک روزه بسیار عالی است.
به شما پیشنهاد می کنیم که یک روز را در کلن بگذرانید.این شهر در بخش غربی آلمان قرار دارد و وجود کلیساهای زیبای آن سبب شده است که افراد به سمت آن کشیده شوند.

تفرجگاه های آلمان

در سفر خود به آلمان سری به پارک المپیک مونیخ بزنید. این پارک در ابتدا برای برگزاری بازی های المپیک ساخته شده است و دارای بزرگ ترین سقف جهان پارک است. رستوران های شگفت انگیز آن شما را تحت تأثیر قرار می دهد.
مگر می شود به آلمان رفت اما از قلعه نیسوانستاین دیدن نکرد؟ این قلعه به قرن 19 میلادی باز می گردد و بر روی تپه های فوسن قرار دارد. معماری این قصر بعدها مدلی برای قصر دیزنی بوده است.

مراحل اخذ ویزای آلمان

اگر یک ایرانی هستید و قصد دارید به آلمان سفر کنید در وهله اول نیاز به اخذ ویزای آلمان دارید! در کام اول باید هدف شما از سفر مشخص باشد. اگر می خواهید برای بازدید از اقوام و گشت و گذار به این کشور سفر کنید باید ویزای توریستی اخذ کنید و در صورتی که بخواهید در این کشور به تحصیل بپردازید نیاز به ویزای تحصیلی آلمان دارید. از سوی دیگر افرادی که می خواهند در این کشور کسب و کار راه بیندازند قطعاً باید ویزای کار و سرمایه آلمان را اخذ کنند. شایان ذکر است که هر یک از انواع ویزای آلمان دارای شرایط مخصوص به خود است و قطعاً فردی که قصد دارد برای کسب و کار وارد این کشور شود باید گردش مالی قوی از خود ارائه دهید این روند برای افرادی که به دنبال ویزای توریستی آلمان هستند محدودتر است.
در وهله اول پس از شفاف سازی هدف خود باید فرم اولیه برای درخواست ویزا دانلود و پر شود. در این فرم بخش هایی وجود دارد که از شما سؤال می کند که هدف اصلی تان چیست و البته باید اطلاعاتی که خواسته شده است به طور دقیق تکمیل شود
سپس باید فرم را ارسال و منتظر بمانید. زمان انتظار برای این روند در حدود 3 الی 7 روز اعلام شده است و البته گاهاً در بعضی از فصل های سال شاهد تأخیر 1 ماهه نیز هستیم. به شما ایمیلی ارسال می شود و مشخص می شود که با درخواست اولیه شما موافقت شده است یا خیر.
دقت کنید که در صورت تأیید با درخواست اولیه برای شما یک لیست ارسال می شود که در آن وقت سفارت طبق تاریخ های آزاد اعلام شده است و باید یکی از زمان های اعلام را انتخاب و منتظر تأیید نهایی باشید. در روز مصاحبه باید مدارک لازم( در بخش بعد مدارک لازم برای اخذ ویزای آلمان توضیح داده شده است) را به همراه ببرید.


مدارک لازم برای اخذ ویزای آلمان

یکی از بخش های مهم برای اخذ ویزای آلمان مدارک است. اولین و مهم ترین گزینه داشتن پاسپورت معتبر است، پاسپورت شما باید حداقل 3 ماه اعتبار داشته باشد. در نظر داشته باشید که این اعتبار بسیار مهم بوده و همینطور صفحات خالی پاسپورت شما نیز باید حداقل 2 برگ باشد
مورد بعدی در زمینه کارت شناسایی است که باید از تمامی صفحات شناسنامه خود کپی تهیه کنید.
افرادی که به دنبال ویزای تحصیلی آلمان هستند باید قطعاً با خود مدارک تحصیلی قبلی را ارائه دهند.
افرادی که می خواهند ویزای کار آلمان را کسب کنند نیاز است که مدارک مالی و گردش 6 ماه اخیر را ارائه دهند.
افرادی که متقاضی ویزای توریستی آلمان هستند باید دعوت نامه ارائه دهند.


مشاوره اخذ تضمینی ویزای آلمان

حال سؤال اینجاست که آیا داشتن مدارک لازم برای اخذ ویزای آلمان به منزله صدور ویزا به طور صد در صد خواهد بود؟ متأسفانه باید بگوییم خیر! داشتن مدارک لازم تنها یکی از بخش های مهم در اخذ ویزای آلمان محسوب می شود و شما باید بتوانید از پس سؤالاتی که پرسیده می شود بر بیایید. در این مسیر قطعاً در روز مصاحبه از شما خواسته می شود که دلیل اصلی سفر خود را توضیح دهید. سؤالاتی که پرسیده می شود غیر تکراری بوده و این موضوع کمی نگران کننده به نظر می رسد. در چنین شرایطی مشاوره در زمینه اخذ ویزای آلمان بسیار تأثیرگذار است. مشاورین ما در این زمینه تمامی سؤالات را با شما مرور می کنند و هر نوع مشکل احتمالی را پیش بینی می کنند، کمک می کنیم تا روند اخذ ویزای آلمان را به طور استاندارد طی کنید. وجود مشاوره برای اخذ ویزا سبب می شود که کوچکترین سهل انگاری از سوی شما سر نزند و به این ترتیب به سادگی می توانید نظر مأمور سفارت را به سمت مثبت بکشانید.

برای مشاوره ویزای تضمینی آلمان با ما تماس حاصل فرمایید ، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به هر گونه سئوال و یا مشکلات شما خواهند بود

 تلفن : 02195119343
دیدگاه ها